Privalumai

Titulinis
Privalumai

Gera vieta Jūsų įmonės biurui


Verslo centras Žalgirio g. 88 Vilniuje – kompaktiškas, vieno aukšto patalpose įsikūrę ne daugiau 11 įmonių, todėl jame lengva orientuotis ir viską greitai surasti. Kadangi mūsų pagrindinė veikla – biuro nuoma (ja profesionaliai užsiimame jau > 20 metų), padėsime Jums išsirinkti ir patarsime visais biuro numos klausimais, o patogus susisiekimas visomis kryptimis su keliais išvažiavimais (iš verslo centro iki Konstitucijos prospekto – 5 min. pėsčiomis, iki Gedimino prospekto - tiek pat laiko automobiliu) padaro verslo centrą patrauklų biuro nuomai tiek didesnėms įmonėms, tiek ir mažoms, seniai dirbančioms ar tik pradedančioms savo veiklą.
 

 

Vieta automobiliui


Nemokamas automobilių parkavimas aikštelėse šalia verslo centro pastatų (išskyrus rezervuotas vietas)! Geltonoji rinkliavos zona 2021 m. Yra galimybė turėti rezervuotas automobilių stovėjimo vietas, nuomoti aikšteles uždarame saugomame kieme, kartu su biuro nuoma nuomotis atskirus garažus arba parkavimo vietas požeminėje aikštelėje, įvažiavimai į kuriuos ribojami automatiniais vartais, kurių valdymas yra GSM raktais arba nuotolinio nuskaitymo kortelėmis, naudojamomis ir patekimui tiek į biurą, tiek ir į kitas verslo centro patalpas.

 

 

 

Tinkamas patalpų įrengimas ir eksploatacija


Biurų bei komercinių ir administracinių patalpų tinkamas įrengimas ir eksploatacija, biuro nuomai skirtų patalpų struktūros pasirinkimo verslo centre galimybė: autonominiai ~ 200 kv. m ir didesni biurai per kelis aukštus arba mažesni biurai (mažiausias 4,50 kv. m) įvairiuose aukštuose skirtinguose korpusuose, 15 kv. m ir didesnės komercinės ir/ar administracinės patalpos su atskirais įėjimais, patalpų įrengimas pagal Jūsų poreikį ir pageidavimus, galimybė nuomoti sandėliavimo patalpas, pasididinti ar susimažinti nuomojamą biurą.

 

 

 

Galimybė įregistruoti įmonės buveinę


Verslo centre yra suteikiama galimybė įregistruoti įmonės buveinę, nepriklausomai nuo patalpų nuomos sutarties sudarymo, arba įgyti tiesiog adresą korespondencijai gauti, neturint biuro nuomos sutarties.


  


 

 

 

Platus paslaugų spektras


Platus paslaugų spektras verslo centre: nuomojamų patalpų apsauga, praėjimo kontrolė, vaizdo stebėjimas ir administravimas – visus metus be išeiginių dienų 24 valandas per parą, patalpų valymas, biuro augalų laistymas, priežiūra ir atnaujinimas, teritorijos ir prieigų tvarkymas, periodinis langų valymas, centralizuotas šiukšlių surinkimas ir išvežimas, dalinis atliekų rūšiavimas, kvalifikuotas aptarnaujantis personalas, operatyvus patalpų remontų vykdymas ir pagalba bet kuriais klausimais, centralizuotas higienos priemonių tiekimas bei WC mazgų aprūpinimas visomis reikalingomis medžiagomis, vieninga verslo centro nuorodų ir užrašų organizavimo bei diegimo sistema leidžia biurų nuomininkams susitelkti tik į darbinių klausimų sprendimą, tik į įmonės tikslų įgyvendinimą, neeikvojant jėgų pašaliniams, su tiesiogine veikla nesusijusiems, bet taipogi svarbiems rūpesčiams, tokiems kaip biuro nuoma.

 

 

Sutvarkyta verslo centro infrastruktūra

 

Sutvarkyta verslo centro infrastruktūra: neribotas telefono linijų skaičius nuomojamose patalpose ir numerio pasirinkimas, trumpų numerių naudojimas skambučiams verslo centro viduje ir išorėje, modernios informacinės technologijos, išplėtoti ryšiai, internetas, duomenų perdavimas, kabelinė televizija ir kita biuro nuomos infrastruktūra, patikimi operatoriai ir jų pasirinkimo galimybė. Šiuolaikiški liftai, patalpų vėdinimo ir kondicionavimo, praėjimo kontrolės, apsaugos bei vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemos, mišri individualiai reguliuojama nuomojamų patalpų šildymo sistema, individuali sąnaudų apskaita, puikiai įrengti ir sutvarkyti sanitariniai mazgai, centralizuotai aprūpinami higienos priemonėmis ir reikmenimis. Saulės elektrinė.
 

 

Įvairių verslų koncentracija


Tinkama verslui aplinka, skirtingų verslų kaimynystė yra papildomi verslo centro privalumai, kuriuos sukuria patalpų nuomininkai.

Tai ir:

- buhalterinės paslaugos;

- įdarbinimo paslaugos, darbuotojų atranka;

- mokymai

- automobilinės technikos pardavimas, montavimas bei remontas, radijo ryšiai, garso ir vaizdo aparatūra, apsaugos sistemų montavimas, aptarnavimas bei remontas;

- advokatų ir bankroto administratorių paslaugos;

prekyba elektros prekėmis, atliekų, rūšiavimo bei įvairios paskirties konteineriais, dezinfekcijos, profilaktikos priemonėmis, kosmetika, parfumerija bei plaukų priežiūros priemonėmis;

- pastatų inžineriniai sprendimai, patalpų kadastriniai ir įvairūs geodeziniai matavimai, bylų rengimas, statinių

projektavimas ir konstruktorių paslaugos, statybų sąmatos, normatyvai ir projektų bei sąmatų ekspertizės, BIM sprendimai;

- nekilnojamojo turto nuoma ir įvairi komercija;

- krovinių pervežimai, transporto ir logistikos paslaugos;

- informacinių technologijų sprendimai ir paslaugos, kompiuterinės technikos, ryšio įrangos

 remontas bei pardavimas, konsultacijos ir priežiūra biure bei aptarnavimas darbo vietoje;

- kelionių organizavimas, viešbučių rezervavimas, kelionių dokumentai ir vizos;

- kraujo laboratorija  (tyrimai be gydytojo siuntimo);

- sveikatinimo ir grožio paslaugos, masažai, neišeinant iš verslo centro, konsultacijos bei mokymai,

 odontologijos paslaugos, plaukų kirpimas ir šukuosenų darymas;

- geras maistas, malonus aptarnavimas ir jauki aplinka verslo centro restorane "Skonio ambasadoriai", puiki vieta verslo pietų susitikimams,

pobūvių salės nuoma, banketai/furšetai, konditerija, išvežamasis maitinimas, maisto pristatymas į darbo vietą bei

degustacijų organizavimas ir švenčių rengimas, staliukų rezervavimas sporto varžyboms stebėti ir malonioms

akimirkoms atšvęsti.