Apie mus

Titulinis
Apie mus

Patalpų nuoma Vilniuje

Verslo centro A korpusas

 

2004 m.statybos nestandartinio architektūrinio sprendimo 6 aukštų biurų nuomai skirtas
pastatas su:


- terasomis ir balkonais;
- požemine 50 vietų automobilių parkavimo aikštele;
- praėjimo kontrolės ir vaizdo stebėjimo sistemomis;
- atskiru kiekvieno aukšto patalpų vėdinimu su rekuperacija ir kondicionavimu;
- patalpų šildymu radiatoriais, kuriems šilumą gamina oras-vanduo šilumos siurbliai;
- priešgaisrine ir apsaugine patalpų signalizacija;
- laisvu autonominių biurų suplanavimu;
- neribotomis moderniomis ryšių galimybėmis, liftu ir kavine.


Bendras patalpų plotas nuomai 1547 kv. m.


Šiuo metu dar galite spėti išsinuomoti 34,66 kv. m biurą 5 aukšte.


Bendri aukšto plotai biurams ar komercijai: 200 – 290 kv. m. antrame- šeštame aukštuose.


 

 


 

 

 

Patalpų nuoma Vilniuje

Verslo centro B korpusas


1988 metais pastatytas, 2004 m. renovuotas 8 aukštų koridorinės sistemos administracinis pastatas su:

- dviem naujais Schindler liftais

- nuomojamais 4,5 – 240 kv. m biurais

- 20 – 80 kv. m komercinėmis patalpomis pirmame aukšte

- 10 - 15 vietų konferencijų sale antrame aukšte mokymams, susitikimams, seminarams, posėdžiams 

- kiekvienam aukštui įrengtomis atskiromis vėdinimo su rekuperacija bei kondicionavimo sistemomis

- priešgaisrine ir apsaugine signalizacija

- praėjimo kontrolės ir vaizdo stebėjimo sistemomis

- centriniu patalpų šildymu termofikaciniu vandeniu su autonominiu temperatūros reguliavimu kiekvienoje patalpoje

- 25 kW saulės elektrine.


Bendras plotas 3100 kv. m.

 

 

 

 

 

 

Patalpų nuoma Vilniuje Apie verslo centrą

 

 

Ieškote patalpų biurui ar komercijai, atraskite verslo centrą, įsikūrusį sostinės dešiniajame Neries krante Žalgirio gatvėje 88, kuriame patalpų nuomos Vilniuje veikla vykdoma nuo 1993 metų, kuomet Respublikinis valstybinis inžinerinis centras buvo reorganizuotas į akcinę bendrovę, o jau kovo mėnesį 1988 metų statybos aštuonių aukštų administraciniame pastate buvo sudaryta pirma biuro nuomos sutartis. Nuo to laiko verslo centras ėmė siūlyti vis daugiau savo patalpų nuomai, atsisakydamas su patalpų nuoma Vilniuje nesusijusių paslaugų ir koncentruodamasis į pagrindinę veiklą – biurų ir komercinių patalpų nuomą verslo centre.


Bėgant metams, verslo centras keitėsi, plėtėsi ir modernėjo. Kartu su nuomininkų lūkesčiais bei pageidavimais augo ir verslo centro nuomotojų patirtis bei pasitikėjimas, todėl buvo galima pasiūlyti klientams vis daugiau ir geresnių paslaugų, aukštesnę nuomojamų patalpų kokybę, ir visiškai atsisakyti su patalpų nuoma Vilniuje nesusijusios veiklos. Siekiant pritraukti ir išlaikyti įrengtuose biuruose nuomininkus, buvo investuojama tiek į verslo centro inžinerinę įrangą: rekonstruotas šilumos mazgas, racionalizuotas liftų valdymas, verslo centro aukštuose diegiamos autonominės rekuperacinės vėdinimo bei biurų kondicionavimo sistemos, tiek į reguliariai atliekamus nuomotinų patalpų einamuosius remontus, tiek ir į infrastruktūrą: palei verslo centrą įrenginėjamos automobilių parkavimo aikštelės, asfaltuojamos gatvės, diversifikuojama ir pati verslo centro veikla - šalia administracinių patalpų 2001 metais pastatytas daugiabutis gyvenamasis namas su požeminiais garažais ir komercinėmis patalpomis pirmuose aukštuose.


Dar viena naujovė laukė verslo centro 2004 metais, kuomet šalia aštuonių aukštų biurų pastato išdygo modernus įdomios architektūros šešių aukštų administracinis biurų pastatas su kavine ir požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis, o patalpų nuoma Vilniuje pasipildė 1400 kv. m plotu. Tai buvo nauja nuomojamų patalpų biurams verslo centre kokybė, o nuomininkas galėjo rinktis arba mažesnes biurų patalpas koridorinės sistemos pastate, arba autonominius biurus naujajame verslo centro pastate. Kartu su naujojo verslo centro priestato statybomis buvo atlikti ir pirmojo biurų pastato renovacijos darbai: pakeisti langai, apšiltintos sienos ir naujai aprengti fasadai, o 2013 metais rekonstruoti sanitariniai mazgai ir pakeisti liftai. Nuomininkų saugumui užtikrinti buvo įrengtos ir vaizdo stebėjimo bei įrašymo, pasikalbėjimo bei praėjimo kontrolės sistemos.


Taip per eilę metų verslo centras įgavo savo dabartinį veidą, tačiau jo raida nesustojo. Savalaikis verslo centro administratorių sprendimas užsiimti patalpų nuoma Vilniuje bei orientacija į nuomininkams teikiamų paslaugų kokybę, į biuro eksploatacinių sąnaudų individualią apskaitą bei jų mažinimą atvedė prie to, kad verslo centre buvo įdiegtos naujausios inžinerinės technologijos: šildymui pradėti naudoti kaskadiniai oras - vanduo šilumos siurbliai, biurų patalpose sumontuoti individualūs termostatai, kurių pagalba kiekvienas nuomininkas gali reguliuoti temperatūrą biure pagal savo poreikius, o vasaros dienomis atvėsinti nuomojamas patalpas ir mokėti tik už faktiškai sunaudotą energiją. 2021 m. pradėjo veikti 25 kW galios saulės elektrinė, leidžianti ženklią dalį 8 aukštų administracinio pastato piko metu sunaudojamos elektros energijos pasigaminti patiems.


Biurų ir komercinių patalpų nuomininkai verslo centre naudojasi ne tik pagal jų poreikius įrengtomis patalpomis, bet turi galimybę rinktis ir kitas kokybiškas paslaugas, tiesiogiai susijusias su patalpų nuoma Vilniuje: pasirinkti ryšio paslaugų teikėją, įsirengti biure reikiamą kiekį fiksuotų telefono linijų, turėti bet kurioje vietoje internetą bei virtualų faksą, naudotis kabeline televizija, optikos teikiamomis galimybėmis, kieme išsinuomoti garažą ar nedideles pagalbines patalpas sandėliavimui, įregistruoti įmonės buveinę ir/ar turėti adresą korespondencijai gauti ir kt.


Verslo centras Žalgirio gatvėje 88 vilioja ne tik geru patalpų nuomos kainos ir kokybės santykiu, bet ir puikia vieta: dešinysis Neries krantas jau yra tapęs moderniu patalpų nuoma Vilniuje garsėjančiu verslo bei laisvalaikio rajonu, iš kurio susisiekimas bet kuria kryptimi galimas, pasirenkant įvairius skirtingus maršrutus, o štai Konstitucijos prospektas iš verslo centro - vos už 5 minučių kelio pėsčiomis. Taigi, praktiškai šalia Jūsų biuro yra įsikūrusi tiek Vilniaus miesto, tiek Vilniaus rajono savivaldybės, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas, notarų biurai, o iki Gedimino prospekto – ne daugiau kaip 5 minutės, važiuojant automobiliu. Be to, automobilių parkavimas šalia verslo centro iki 2019 m. gruodžio mėn. 31 d. buvo nemokamas (išskyrus rezervuotas vietas), o nuo 2020 m. sausio mėn. 01 d. teritorija patenka į Vilniaus miesto rinkliavos geltonąją zoną.


Jei nusprendėte nuomotis patalpas savo įmonės biurui ar komercijai, atvykite į verslo centrą Žalgirio g. 88 Vilniuje, ir tai bus teisingas Jūsų pasirinkimas – dirbti kartu su mumis, t.y. su tais, kurių pagrindinė veikla - patalpų nuoma Vilniuje!


P. S. Informacija nuomininkams - dviratininkams: galite ne tik nemokamai parkuoti savo dviračius saugomame kieme, bet ir už simbolinį mokestį naudotis įrengta dušo patalpa.